Po przerwie trwającej prawie 3 miesiące postanowiłem że wrócę do regularnego blogowania. Taki długi okres nieobecności był spowodowany głównie tym, że nie miałem ochoty o niczym pisać. Nie lubię się zmuszać do rzeczy których nie lubię robić. Lecz pisząc ten post, energia to pisania bloga mi wróciła.

Nowy blog?

Zastanawiałem się nad otworzeniem nowego bloga o nowej nazwie, który będzie poszerzał moje zainteresowania. Nie będzie skupiał się tylko na programowaniu, lecz także na biznesie IT oraz sporcie. Pozycja mojego bloga znacznie urosła. Widać to po wyszukiwarce Google. Mimo że przez 3 miesiące nie wrzucałem żadnego kontentu na bloga, to każdego dnia ktoś wchodził na mojego blogaska i czytał moje artykuły.

Jakie są moje cele do końca tego roku?

Moim celem do końca tego roku jest zbudowanie dobrej grupy odbiorców mojego przekazu. Chciałbym mieć garstkę stałych czytelników mojego bloga. Będę starał się raz może 2 razy w tygodniu opublikować artykuł na blogu. Tematyka bloga znacznie się teraz poszerza. Będzie trochę o programowaniu, trochę o biznesie oraz sporcie.

Do zobaczenia niedługo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s